אייקון יצירת קשר צור
קשר

 

call-icon

לשירותך תמיד!

אנכנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בזמן הקרוב

אודות החברה

מודוס פיננסים הינה החברה המובילה בישראל למתן שירותים פיננסים, תכנון פיננסי והכנה לפרישה בשיטת הפמילי אופיס.
מודוס הוקמה במטרה להעניק פתרונות פיננסיים, ניהול הון אישי ומשפחתי במעטפת כוללת. מטרתנו היא להעניק שירות וליווי מקצועי, להוביל אתכם לעצמאות כלכלית ולספק מגוון פתרונות פיננסיים מתקדמים.

אנו מתמקדים במתן ייעוץ אובייקטיבי ללקוחותינו באמצעות שימוש במערכות מחשוב ותוכנה מתקדמות, ניסיון עשיר וצבירת ידע רב בעולם הפיננסים תוך ביסוס צוות מומחים מקצועי במגוון תחומים. אנחנו נתמקד ביצירת התשתית שתאפשר לכם להשיג את המטרות העתידיות שלכם.

במודוס פועל צוות של אנשי מקצוע המעניק שירות מקיף ללקוחותינו בנושא חיסכון ארוך טווח, מיסוי, ניהול השקעות, ניהול סיכונים, תזרים מזומני המשפחה והורשה בין דורית.

מבין השירותים העיקריים אנו מעניקים מגוון רחב של פתרונות כגון: תכנון פיננסי, תכנון פרישה, הערכות ותכנוני מס, ניהול סיכונים, הנהלת חשבונות וביקורת. אנו רואים חשיבות רבה באפיון הצרכים המשפחתיים והגדרת המטרות.

יחד נוכל לבצע תכנון פיננסי מתקדם תוך כדי הבנת הצרכים, השאיפות והמטרות.

הצוות המייסד

מודוס פיננסים הוקמה על ידי שני שותפים בעלי וותק רב וניסיון עשיר במגוון תחומים.

יחד נוכל להעניק לך ולמשפחתך מעטפת פיננסית כוללת תחת קורת גג אחת בשיפת הפמילי אופיס.

שקד אלישע

שקד אלישע


מתכנן פיננסי וכלכלן
מרכז את תחום תכנון הפרישה

קובי פלד

קובי פלד


מתכנן פיננסי מוסמך ®CFP
מרכז את תחום התכנון הפיננסי

החזון שלנו

החזון שלנו הינו להנגיש את שיטות העבודה של המתכנן הפיננסי לקהל הרחב יחד עם שקיפות ואובייקטיביות מלאה בעולם הפיננסי, הפנסיוני, מיסוי וניהול סיכונים תוך שמירה על אמינות, מקצועיות ומחויבות כלפי לקוחותינו.

במודוס אנו רואים את צרכי הלקוח במרכז ומעניקים מעטפת פיננסית כוללת בשיטת הפמילי אופיס תוך ניתוח פיננסי קפדני, הקפדה על הפרטים הקטנים והגשמת היעדים הכלכליים.

מטרתנו היא לרכז את כל נכסי הלקוח תחת קורת גג מנוהלת אחת, לראות את התמונה המלאה וכך נוכל לבצע ניתוח מעמיק ויעיל של כל הנכסים הפיננסים.

אנו שואפים לבצע את עבודתנו באמצעות הפתרונות הטכנולוגיים ומערכות המידע המתקדמות ביותר.

הייחודיות שלנו היא בהענקת מעטפת פיננסית כה רחבה ללקוח תוך הקפדה על אמינות, שירות אישי, מקצועי ואחראי.

 

השאיפה שלך זה המטרה שלנו

אמנת שירות

אמנת השרות

במודוס פיננסים אנו מאמינים כי בהיותנו החברה המובילה בישראל בתחום הניהול הפיננסי, מיסוי ופרישה בשיטת הפמילי אופיס, עלינו לחתור בהתמדה ליצירת ערך משמעותי ללקוחותינו, על מנת להבטיח את שביעות רצונם ונאמנותם לאורך זמן. אנו מקדמים שיטות טכנולוגיות מתקדמות ונהלים קפדניים ומתחייבים לשירות אישי ואיכותי המושתת על הגינות, שקיפות, מקצועיות, כבוד ואכפתיות הנותן מענה לצורכי הלקוחות ובני משפחותיהם.

אמנת שירות זו נבנתה מתוך תפישה הממקמת את הלקוח במרכז העשייה ותוך אמונה כי שירות הניתן תוך אחריות, זמינות, כבוד הדדי, מקצוענות ונגישות, הוא אשר יוצר נאמנות וקשר ארוך טווח.

קרא עוד...