אייקון יצירת קשר צור
קשר

 

call-icon

לשירותך תמיד!

אנכנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בזמן הקרוב

תכנון פיננסי

מתכננים ומחשבים את ההווה והעתיד שלך. אנו מעניקים תכנון פיננסי מקיף, המותאם אישית לך ולתא המשפחתי על פי רמת החיים בה אתם חיים היום ובמטרה לענות על כל צרכיכם בעתיד.
תכנון פיננסי זהו תהליך מקיף כולל של התא המשפחתי בו נאחד את התחומים השונים לעולם אחד , במפת דרך זו אנו מקיפים את ההכנסות השונות, הנכסים הפנסיונים והפיננסים, נכסים מניבים, הסדרי מס נוכחיים ועתידיים, ירושות, צוואות והעברת נכסים לדורות הבאים.

זהו אינו אירוע חד פעמי אלא תהליך רחב ומתמשך המתעדכן ומותאם באופן שוטף בהתאם לשינויים במשק הבית, ברגולציה הרלוונטית, במוצרים הנכנסים לשוק ובחידושים טכנולוגיים.
תחילה נבצע איסוף מלא של כל הנתונים על הנכסים הכספיים שברשותכם, נמפה את החומר בצורה קלה ופשוטה ובהתאם לרצונות ולבקשות שלכם נביא למתווה היעיל ביותר עבורכם
במהלך העבודה נתייחס לכל הצרכים הכלכליים של המשפחה וסופה הוא בהשגת היעדים שהוצבו מבעוד מועד. אנו רואים חשיבות עליונה בבדיקה ובסקירה פעם או פעמיים בשנה על מנת לראות שאנו עדיין בדרך הנכונה תכנון פיננסי נכון הופך אירועים בלתי מתוכננים בחיי המשפחה לכאלה הניתנים לגידור מראש ומאפשר התמודדות עם סיטואציות מורכבות וקטסטרופות באמצעות הגנות מתאימות.

תכנון פרישה

כמה צברת עד היום? מהי הפנסיה החודשית הצפויה לך? אלו מענקים מגיעים לך? איך חישבו זאת? למה אתה זכאי ואיך כל זה בא לידי ביטוי במס ?
שלב הפרישה מעבודה הוא שלב משמעותי ביותר בחייו של העובד היוצא לעולם חדש. בשלב זה ישנם הרבה חששות בנוגע להכנסה החודשית, חוסר היכרות עם ניהול סכומי כסף משמעותיים המתקבלים בפרישה, אין סט כלים שיודע להעניק יכולת אמיתית למדוד את השפעות המיסוי על ההחלטות השונות וחשוב מכל, לא מעט פעמים אין מטרה ברורה ומוגדרת.
יחד עם מודוס תוכלו לתכנן את הפרישה שלכם כפי שהייתם רוצים שתיראה, אנו נסייע בטיפול מול הגופים הגדולים שעד עכשיו נמנענו מהם כמו חברות ביטוח, בנקים, ביטוח לאומי, מס הכנסה, והמעסיק. אנו נפעל בשלבים השונים בצורה שתטיב אתך ולא בצורה שהכי נוחה לפקיד שמולו אתם מתמודדים בשלב זה. צרו קשר כדי לראות איך אנו יכולים לעזור לכם.

ניהול סיכונים

כל אחד מאיתנו רוצה להגן על התא המשפחתי שלו בצורה הטובה ביותר ולהעניק למשפחתו תחושת ביטחון לטווח הקצר ולטווח הארוך, על מנת לנהל נכון את הסיכונים בחיינו עלינו לחשוב בעיקר על אותם המצבים שאנו נמנעים מלחשוב עליהם, נמנעים מלדבר עליהם ובעיקר משתדלים להוריד מסדר היום שלנו. ברוב המקרים אנו אלו שרוצים לדאוג למשפחה כראוי ויחד עם זאת גם האחראים הישירים לחוסר בטיפול בנושא כמו שצריך.

הנכם מוזמנים לקבוע פגישה ולתכנן יחד איזה כיסויים ביטוחיים הכרחיים לכם ועל אילו ניתן לוותר. נחשב יחד בדיוק את גובה הכיסוי שהנכם צריכים ורק אז נפנה לכיסויים הקיימים לכם ונבחן האם הם עומדים בדרישות שלכם והאם לא. כדי לבצע סקירה מקיפה על הכיסויים הביטוחיים המשפחתיים, צלצלו או שלחו הודעה ואנו ניצור עמכם קשר.

ניתוח תיק

המעסיק פתח לכם פנסיה? סוכן הביטוח שכנע אתכם לקנות ביטוח תאונות אישיות? בעל הבית אילץ אתכם לבטח את הדירה שאתם משכירים? במרבית המקרים אנו "נלחצים לפינה" ומבצעים רכישות של מוצרים פיננסיים מבלי להקדיש את הזמן הראוי לשקילת הצורך במוצר, לעשות סקר שוק כמו שצריך או לבחון פעם בשנה האם המוצר עונה על הצרכים שלי.
בחינה וניתוח של תיק פנסיוני, פיננסי וביטוחי הינו תהליך שמצריך תשומת לב מרובה אל הנכסים שלכם ואל המטרות שלכם מאותם נכסים. אנו מאמינים שרק לאחר ביצוע איפיון אמיתי, ניתן להוציא את המרב מהנכסים שצברתם במהלך השנים.

כאשר תפנו לצוות המומחים של מודוס, תוכלו ליהנות מבחינת התיק שלכם הכולל השקעות פנסיוניות, השקעות פיננסיות וביטוחים. יחד עם מתן המלצות וליווי שוטף, תוכלו לקבל ניתוח מקיף על התכניות שברשותכם, המלצות שוטפות להקצאת נכסים מחדש למיטוב התכניות, תוך התחייבות כלפי הלקוח לשמירה על אובייקטיביות, מקצועיות וסודיות.
אנו נשאף להביא לשיפור מקסימלי בשיטת ה- best advise, מבחינת תשואות, דמי ניהול ורמות סיכון יחד עם ההגנות המתאימות. המטרה היא למקם אתכם ברובד העליון של המשק הישראלי לאורך זמן עם השינויים וההתאמות הנדרשות במהלך הדרך.

עקב שינויים רגולטוריים רבים בעולם הפנסיוני והביטוחי, בעיקר בשנים האחרונות, הנכם מוזמנים לפנות אלינו ולראות האם הנכם מושפעים משינויים אלו.

רו״ח והנהלת חשבונות

במודוס הכוונה פיננסית אנו מאמינים כי על הגורם האחראי לרישום כל הפעולות הפיננסיות, יחד עם הגורם האחראי לבקר את הדוחות, להיות הקטר שמושך את הרכבת, להיות מנהל החשבונות הקפדן ביותר, להיות הכלכלן שנותן את העצה הטובה ביותר ולהיות רואה החשבון שמבקר את הדוח עד לספרה האחרונה. אנחנו מבינים כי אותו הגורם שאנו פוגשים פעם בחודש, בעת מסירת הניירת של החברה, צריך לעבוד במשך כל החודש עד למפגש הבא, לראות שהעסק מתנהל כראוי ולעזור בקידום העסק להתנהלות נכונה ויעילה יותר.

אנו רואים ערך מוסף גדול מאוד, כאשר גוף אחד יודע לתת מענה כולל לצרכי הלקוח בהיבטים חשבונאיים, כלכליים, מיסויים, פנסיוניים וביטוחיים לאורך הדרך. אנו נתקלים בלקוחות רבים שצברו מספר רב של נותני שירות במהלך הדרך כאשר כל אחד מנותני השירות מושך לכיוון אחר ואין תמונה כללית ומגובשת של הפעולה שרוצים לבצע. שמנו לנו למטרה, את היכולת לתת מענה ושירות רחב עד כמה שניתן מבלי לאבד את הפוקוס על המטרה

קהל הלקוחות שלנו נהנה מביקורת חיצונית בלתי תלויה על ניהול החשבונות המלא של העסק, ביקורת שוטפת על ההתנהלות הפיננסית של העסק, ייעוץ מס בשינויים אסטרטגיים במבנה העסק ועוד. בנוסף ניתן לפנות אלינו בכדי לקבל המלצות לפתיחת עסק חדש וקבלת סיוע וליווי מול הבנקים בשלב בקשת אשראי ובניית התוכנית העסקית.

הנכם מוזמנים להצטרף לקהל הלקוחות של מודוס וליהנות משותף פעיל לעסק שלכם.

הערכות כלכליות

ביצוע הערכה כלכלית אשר תוכל לתת מענה ליזם הנמצא בצומת דרכים ומתלבט בנוגע להשקעה העומדת בפניו תוכל לשקף את המציאות ולעזור בצורה משמעותית בקבלת החלטות לפני ביצוע הפרויקט. נבחן בצורה מקצועית ומקיפה את יתרונות וחסרונות ההשקעה יחד עם בניית מודל שמשקף במידת האפשר את חוסר הוודאות הצפויה לפנינו.

באמצעות עריכת תכנית מסודרת אשר כוללת בתוכה פעולות ותגובות למקרים השונים אשר עלולים לצוץ בשלב התכנית, נוכל להעריך כמה המיזם החדש יוכל להניב לנו ובאיזה רמת וודאות נוכל לראות תזרים שוטף מעסק זה. לבדיקת כדאיות השקעה בעסק קיים, הקמת עסק חדש או נדל"ן להשקעה, קבע פגישה עוד היום ותקבל תשובות בתוך שבוע.

מאזן אקטוארי

על מנת לתכנן את העתיד הכלכלי ואת יכולת העמידה בתשלום הפנסיה לחברים הפורשים של הקיבוץ המתחדש, צריך תחילה לראות בצורה ויזואלית את מצב הנכסים וההתחייבויות ואת הפער הקיים ביניהם, לחיוב או לשלילה. לאחר בחינת המאזן האקטוארי של קופות הפנסיה הקיימות שלכם נבנה עבורכם תכנית פעולה על מנת ליצור תמונת מצב חיובית יותר.
יחד נבצע אומדן להתחייבויות העתידיות שלכם לגבי הפורשים ונספק פתרונות כלכליים ופרקטיים לצמצום הפער והקמת עתודות פנסיוניות, כדי שתוכלו להבטיח את עתידם ואת זכויותיהם של חברי הקיבוץ שלכם גם לאחר הפרישה.

חוו"ד מומחה

קיבלת חוות דעת שלא מרגישה לך נכון? חבר המליץ לך לקנות נייר ערך מ"טיפ פנימי" שקיבל? חשב השכר אמר לך שביטוח מנהלים זה הדבר הכי טוב שיש ? קיבלת מכתבים בנוגע לפנסיה ואתה לא יודע מה לעשות?

תן לצוות המומחים של מודוס לתת לך חוות דעת מקצועית ומקיפה בנושאים הכלכליים שעולים מולך באמצע החיים והנך מרגיש שאין לך את היכולת לבחון את אמיתות הדברים בהם. אף אחד לא רוצה לפספס הזדמנות, אף אחד לא רוצה שהמעסיק יסדר אותו ואף אחד לא רוצה שרואה החשבון שלו ימסור חוות דעת משפטית אשר רחוקה מלהקיף את החבות המשפטית כלפיו.
במקרה ואתה מרגיש שאתה צריך מומחה שילווה אותך, פנה אלינו.