אייקון יצירת קשר צור
קשר

 

call-icon

לשירותך תמיד!

אנכנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בזמן הקרוב

הקוד האתי

הקוד האתי מפרט את הערכים והעקרונות שעומדים בבסיס ההתנהגות שלנו במודוס. מטרת הקוד האתי לשמש מצפן שיכוון את דרכנו ויסייע לנו לשמור על התנהגות ערכית ראויה הן ברמה הארגונית והן ברמה האישית

אנו במודוס מאמינים כי באמצעות אימוץ של כללי ההתנהגות המפורטים אנו נגשים את חזון החברה כמובילת דרך בתחום הניהול הפיננסי בשיטת הפמילי אופיס.

 

מקצועיות ומצוינות

מודוס מתחייבת לפעול במקצועיות ולשרת את לקוחות החברה ביושרה ובאופן המקצועי ביותר, תוך מתן שירות אישי, יעיל ואמין. מודוס תשאף למצוינות תוך תשומת דגש על הדרכות, למידה ועדכון הידע המקצועי בכל פעילויות החברה.

 

האינטרס של הלקוח בקדימות

אנו במודוס נשים תמיד את האינטרסים של הלקוחות בקדימות. טובת הלקוחות תהיה הקו המנחה המוביל אותנו בכל החלטה הנוגעת לעבודתנו. בכל מקום בו נוצרה התנגשות בין אינטרס זה לערך אחר, יגבר תמיד ערך זה.

 

שמירה על סודיות

מודוס מתחייבת לשמור על פרטיות וסודיות הלקוחות ומתחייבת לא להעביר פרטים אישיים לכל גורם חיצוני ללא הוראתו המפורשת של הלקוח (למעט שבל חובה על פי דין).

 

שמירה על הוגנות, יושר וכבוד האדם

מודוס מתחייבת לשמור על ערכי כבוד האדם ולנהוג בכל אדם באשר הוא אדם, בכבוד הראוי לו. אנו במודוס מתחייבים לנהוג בסובלנות, אדיבות ובהוגנות ולא להפלות על בסיס מין, גיל, דת, אמונה, דעה פוליטית, העדפה מינית, מעמד אישי, כלכלי או חברתי או על בסיס אפליה אחרת כלשהי.
אנו במודוס מאמינים במערכת יחסים ארוכת טווח עם לקוחותינו, המושתתות על כבוד, אמפתיה, רגישות ואמון.

 

שוויוניות ואובייקטיביות בשרות

מודוס תעניק ללקוח את השירות בדרך הטובה ביותר וללא קשר למאפיין כלשהו של הלקוח. בבסיסו של ערך זה נמצאת התנהלות שהיא נטולת משוא פנים. זאת, ללא שום תלות במגוון השירותים שמסופקים, מאפייניי הלקוח או כל היבט אחר העלול לגרום להעדפת לקוח אחד על פני אחר.

 

הימנעות מניגוד עניינים וגילוי נאות

אנו במודוס מתחייבים להימנע מניגוד עניינים וניצול הזדמנויות עסקיות לטובה אישית, קבלת מתנות או טובות הנאה.
אנו במודוס מתחייבים לדיווח אמין לכל בעלי העניין תוך שמירה על סודיות מירבית באשר למידע אישי או מסחרי בנוגע ללקוחותינו.

 

יישום הקוד האתי

אנו במודוס קבענו כי יישום הקוד האתר חל על כל אחד מהשותפים והמייסדים של החברה. אנו נפעל בשיתוף מלא עם העובדים להטמעת הקוד האתי וכללי ההתנהגות הנגזרים ממנו.

אייקון הקוד האתי